Forum Forum www.ptaki.net Strona G│ˇwna Forum www.ptaki.net
Forum dla mi?o?nik?w przyrody, ptak?w, fotografii

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 
Powrˇt do strony g│ˇwnej www.ptaki.net

Budka dla kopciuszka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum www.ptaki.net Strona G│ˇwna -> pomoc dla ptak├│w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
tannhauser
Rozkrêcam siê

Do│▒czy│: 09 Paą 2010
Sk▒d: Krak├│w

PostWys│any: Nie Kwi 28, 2013 7:09 am    Temat postu: Budka dla kopciuszka Odpowiedz z cytatem

W zesz┬│ym roku odkryli┬Âmy, ┬┐e w skrzynce z przy┬│┬▒czem gazowym i licznikiem gazowym przy naszym domku w ogr├│dku na dzia┬│ce pod Krakowem za┬│o┬┐y┬│ gniazdo ten oto wdzi├¬czny ptaszek...

... czyli kopciuszek.
Postanowi┬│em poprawi├Ž mu nieco warunki l├¬gu i zbudowa┬│em w tym miesi┬▒cu tak┬▒ oto budk├¬:

Na lêgi w tym roku ju¿ nie liczê a gniazdko w skrzynce na gaz mi nie przeszkadza Very Happy . Ale mo¿e w przysz³ym roku wprowadzi siê do niej druga kopciuszkowa rodzina ?

Jakby kto┬ chcia┬│ tak┬▒ zbudowa├Ž to podaj├¬ przydatny opis jak j┬▒ zrobi├Ž wycinaj┬▒c elementy z jednej deski szer. 24 cm ( wystarczy 90 cm takiej deski). Ja co prawda tak szerokiej deski nie mia┬│em i zrobi┬│em budk├¬ z dw├│ch desek (z podbitki dachowej ) sklejonych na wpust.

Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum www.ptaki.net Strona G│ˇwna -> pomoc dla ptak├│w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach