Forum Forum www.ptaki.net Strona G│ˇwna Forum www.ptaki.net
Forum dla mi?o?nik?w przyrody, ptak?w, fotografii

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 
Powrˇt do strony g│ˇwnej www.ptaki.net

karmnik

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum www.ptaki.net Strona G│ˇwna -> pomoc dla ptak├│w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
wiadrowski
Zaawansowny u┬┐ytkownik

Do│▒czy│: 20 Kwi 2011

PostWys│any: Sob Lis 02, 2013 12:48 am    Temat postu: karmnik Odpowiedz z cytatem

Witam,
pare dni temu odprowadzaj┬▒c c├│rk├¬ do przedszkola wyczyta┬│em,i┬┐ rodzice s┬▒ proszeni o wykonanie karmnika dla ptak├│w w ramach integracji m┬│odego pokolenia z przyrod┬▒.U┬Âmiechn├¬┬│┬▒ sie c├│rka,gdy jej to przeczyta┬│em i powiedzia┬│a:
''Tatu┬Â,przecie┬┐ ty biegasz ci┬▒gle za ptakami z lornetk┬▒ i aparatem i mama m├│wi ,┬┐e masz jakie┬ dziwne zainteresowania!"
Lepiej nie mog┬│a chyba trafi├Ž hehe
Moja pro┬Âba do Was jest taka,aby┬Âcie mi polecili jakiego┬ gotowca do kupna ,poniewa┬┐ czas ,kt├│ry mam sp├¬dzi├Ž na produkcji karmnika wol├¬ sp├¬dzi├Ž na obserwowaniu ptak├│w
Cena nie gra zbytnio roli,ma by├Ž konkretne zadaszenie i typowo pod s┬│onecznik
Liczê na to,¿e moja córka bêdzie zadowolona zWaszych sugestii
pozdr
Mariusz
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
Tomasz
Site Admin

Do│▒czy│: 11 Mar 2006
Sk▒d: ok.┬úom┬┐y

PostWys│any: Sob Lis 02, 2013 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Tu rozs±dny cenowo i pod s³onecznik w miarê bêdzie dobry:
http://allegro.pl/drewniany-karmnik-karmniki-dla-ptakow-i3650460969.html
Ale po co gotowiec... Po┬Âwi├¬├Ž troch├¬ czasu i zr├│b sam, ptakom z takich lepiej smakuje, Twoja satysfakcja wi├¬ksza Wink
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ Odwiedą stronŕ autora
Justyna K
Zaawansowny u┬┐ytkownik

Do│▒czy│: 11 Lis 2009

PostWys│any: Sob Lis 02, 2013 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze si├¬ sprawdzaj┬▒ karmniki z 5-litrowych plastikowych butli po wodzie mineralnej. Wiesza si├¬ tak┬▒ butelk├¬ za wieczko, przy dnie wycina si├¬ kilka dziur, do ┬Ârodka sypie s┬│onecznik. Karmnik jest zadaszony, nadaje si├¬ na wszelkie ziarno, tani i prosty w wykonaniu. Pewnie Twoja c├│rka nawet sama by sobie ┬Âwietnie poradzi┬│a z tym zadaniem. Poza tym jak si├¬ ma kilka butelek w zapasie, to mo┬┐na co jaki┬ czas go wymieni├Ž, kiedy si├¬ zabrudzi, ┬┐eby nie u┬│atwia├Ž rozprzestrzeniania si├¬ chor├│b ptasich.
O tak to wygl┬▒da: http://legnica.naszemiasto.pl/tag/karmnik-z-butelki.html
Jedyna wada, ¿e nie prezentuje siê tak piêknie jak drewniane "domki".
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ Odwiedą stronŕ autora
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum www.ptaki.net Strona G│ˇwna -> pomoc dla ptak├│w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach