Forum Forum www.ptaki.net Strona Główna Forum www.ptaki.net
Forum dla miłośników przyrody, ptaków, fotografii

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Powrót do strony głównej www.ptaki.net

WIOSNA 2012

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum www.ptaki.net Strona Główna -> obserwacje, ciekawostki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz
Site Admin

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 1:47 pm    Temat postu: WIOSNA 2012 Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Ogłaszam, że już jest wiosna Exclamation
Dziś pierwsze żurawie, rano tylko słyszałem, a koło południa dwa krążyły nad domem. Brakowało mi ich klangoru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość OdwiedĽ stronę autora
Ryszard Giebułtowicz
Rozkręcam się

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem ich tylko podczas wędrówki w przelocie, nigdy nie natchnąłem się na niego by go z kilkudziesięciu metrów pooglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz
Site Admin

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż. Jest mi dane mieszkać w ciekawej "ptasio" okolicy. Żurawie oglądam wiosną z okna, a w drodze do pracy od tygodnia co rano parę "przeganiam" z przydrożnego rowu. Nieśpiesznie sobie odbiegają od drogi na łąkę. Dodaj do tego pięknego koguta bażanta (ucieka w krzaki z pobocza jak się zatrzymasz) a za jakiś czas jego kurę z młodymi.
Nic to jednak z tym co na Warmii obserwowałem - tyraliera ze 100 sztuk żurawi sobie żerowała na polu. Jak wojsko w ataku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość OdwiedĽ stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum www.ptaki.net Strona Główna -> obserwacje, ciekawostki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: