Forum Forum www.ptaki.net Strona G│ˇwna Forum www.ptaki.net
Forum dla mi?o?nik?w przyrody, ptak?w, fotografii

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 
Powrˇt do strony g│ˇwnej www.ptaki.net

Wroni podlotek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum www.ptaki.net Strona G│ˇwna -> pomoc dla ptak├│w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
kajkaj
Pocz┬▒tkuj┬▒cy u┬┐ytkownik

Do│▒czy│: 20 Cze 2012

PostWys│any: Czw Cze 21, 2012 3:38 pm    Temat postu: Wroni podlotek Odpowiedz z cytatem

Znalaz┬│am wroniego podlotka... oczywi┬Âcie ptak nie zosta┬│ zabrany przeze mnie od razu, z trawnika, bo lata┬│ nad nim wroni rodzic i odstrasza┬│... dopiero po paru ┬│adnych godzinach jak by┬│am pewna, ┬┐e rodzic ju┬┐ nie przylatuje Sad Zabra┬│am tego ptaka pokraka w stanie, ┬┐e si├¬ do g├│ry brzuszkiem wykr├¬ca┬│. Nakarmi┬│am t┬│ustym serem i napoi┬│am na si┬│├¬ strzykawk┬▒, bo dzioba to to nie chcia┬│o otworzy├Ž i musia┬│am wyj┬Â├Ž na 2h. szczerze to my┬Âla┬│am, ┬┐e jak wr├│c├¬ to jedyne co mi pozostanie to kopanie p┬│ytkiego, nieoznakowanego, grobka na ┬Ârodku podw├│rza, ale ptaszysko ┬┐y┬│o i troch├¬ jakby odzyska┬│o si┬│y... No to kolejne karmienie... noc prze┬┐y┬│o (ja gorzej, bo co 2h wstawa┬│am na karmienie) i jak na razie dalej okupuje moj┬▒ ┬│azienk├¬... Jednak mam obaw├¬, ┬┐e nie jest z nim wszystko w porz┬▒dku... Ptaszysko nadal nie utrzymuj├¬ r├│wnowagi... Jest wstanie stan┬▒├Ž na ┬│apkach, ale jak usi┬│uje zrobi├Ž krok to si├¬ przewraca ┬│epkiem do przodu, lub na boki. Dodatkowo jak go karmie to strasznie trz├¬sie mu si├¬ g┬│owa, pocz┬▒tkowo wydawa┬│o mi si├¬ ┬┐e to stres, ale nie do ko├▒ca jestem przekonana... Czy to mo┬┐e by├Ž objaw wstrz┬▒┬Ânienia m├│zgu w ko├▒cu wypad┬│ z gniazda, kt├│re chyba by┬│o dosy├Ž wysoko... Dzwoni┬│am do weta to powiedzia┬│, ┬┐e powod├│w mo┬┐e by├Ž wiele mo┬┐e to by├Ž jaki┬ uraz m├│zgu... Mo┬┐e kto┬ kiedy┬ spotka┬│ si├¬ z podobnymi objawami u ptaka? W sumie ptak jak stoi to nie wygl┬▒da jakby si├¬ m├¬czy┬│ czy jakby go co┬ bola┬│o... no i wczoraj jak go przynios┬│am zatacza┬│ si├¬ stanowczo gorzej... Mo┬┐e mu si├¬ b┬│├¬dnik jako┬ przekr├¬ci┬│ jak wypad┬│ z gniazda... Wczoraj jak go przynios┬│am sprawia┬│ wra┬┐enie jakby mu si├¬ strasznie spa├Ž chcia┬│o... Czy m┬│ode ptaki ┬Âpi┬▒ w ci┬▒gu dnia jak inne ma┬│e zwierz├¬ce dzieci: szczeniaki, koty ?? Dzisiaj dodatkowo do ┬┐arcia doda┬│am witaminy: B kompleks i D
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
Tomasz
Site Admin

Do│▒czy│: 11 Mar 2006
Sk▒d: ok.┬úom┬┐y

PostWys│any: Czw Cze 28, 2012 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wroni±tko? ¯yje jeszcze?
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ Odwiedą stronŕ autora
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum www.ptaki.net Strona G│ˇwna -> pomoc dla ptak├│w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach